Nawroplast – informacje dla prasy i mediów 

Zakładka ta powstała z myślą o prasie i mediach. Pragniemy na niej zaprezentować wszelkie informacje dotyczące publikacji jakichkolwiek treści z udziałem lub bez udziału zastrzeżonego znaku graficznego (Logo) firmy Nawroplast.

Adres firmy Nawroplast:

Tokarnia 197a; 26-060 Chęciny
województwo świętokrzyskie

O firmie Nawroplast:

   Firma Nawroplast powstała w 2000 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją i dystrybucją parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych na terenie Polski i Europy (obszar działania to Ukraina, Czechy oraz Słowacja). Firma Nawroplast jest bezpośrednim dystrybutorem profili renomowanej firmy VOX, a od 2013 roku dystrybutorem podłóg egzotycznych i bambusowych firmy Globalwood (wchodzącej w skład grupy VOX). 
    W ofercie firmy znaleźć można parapety wewnętrzne i zewnętrzne, blaty, stopnie i podstopnie schodowe oraz zakończenia (zatyczki, boczki, zaślepki) do parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Nawroplast obsługuje większe i mniejsze inwestycje (HURT oraz DETAL). oraz prowadzi sprzedaż internetową. Firma Nawroplast zajmuje się także sprzedażą hurtową parapetów zewnętrznych i wewnętrznych w sztangach 6 mb i ciętych na dowolny wymiar oraz zakończeń. 
   Nawroplst jest bezpośrednim importerem materiałów do produkcji parapetów drewnopodobnych, które doskonale imitują parapety drewniane. Do swoich klientów produkty dostarcza na terenie całego kraju własnym transportem lub firmą kurierską. Od 2012 roku Nawroplast jest sponsorem drużyny piłkarskiej Nawroplast Piast Chęciny.

Uwagi w sprawie publikacji treści

Jesli chcą Państwo zamieścić jakikolwiek artykuł, powołując się na nasze produkty lub też naszą firmę, a jest on różny od treści zamieszczonej powyżej lub na niniejszej stronie www zatrzegamy sobie pełne prawo do wcześniejszej autoryzacji takiej treści. 
Wyrażamy zgodę na publikację treści zawartej na tej stronie www o ile Autor kopiujący niniejszą treść poda jej źródło tj. adres niniejszej witryny (www.nawroplast.pl)
Wyrażamy zgodę na publikację wszystkich zdjęć zawartych na niniejszej stronie, na innych portalach i stronach www o ile opieczętowane one będą naszym Logo i adresem strony www (tak jak w tym momencie). Skopiowanie zdjęć i wymazanie informacji o naszej firmie (logo, dane teleadresowe, link do www) oraz umieszczanie tego typu plików na swoich stronach www bez naszej wyraźnej zgody jest naruszeniem praw autorskich zgodnie z Ustawą o ochronie praw Autorskich i Własności Intelektualnej Dz. U. 94 poz. 83.

Publikacja Logo firmy Nawroplast

Logo firmy Nawroplast jest znakiem towarowym. Zabrania się jakiejkolwiek zmiany kolorystyki logo podczas publikacji w prasie czy też na innyc portalach www (odstępstwem od tej reguły jest publikacja naszego Logo w prasie, która wydana jest w skali odcieni szarości – wtedy dopuszcza się zmianę kolorystyki na skalę odcieni szarości). Zmiana formatu Logo jest dopuszczalna o ile Logo będzie zmniejszane lub zwiększane proporcjonalnie.
Logo firmy Nawroplast (do pobrania w formacie PNG – bez tła, wysokość 1674px szerokość 6000px)

Kolory użyte w Logo:

– Zielony: RGB (R:0 G:144 B:54); CMYK (C:84 M:14 Y:97 K:1)
– Czerwony: RGB (R:226 G:0 B:26); CMYK (C:1 M:99 Y:98 K:1)
– Piaskowy: RGB (R:215 G:179 B:105); CMYK (C:19 M:30 Y:65 K:0)
Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 662 158 800 lub drogą mailową na e-mail: biuro@nawroplast.pl

PARAPETY ZEWNĘTRZNE

   Parapet zewnętrzny pełni funkcję ozdobną i ochronną. Chroni nasze ściany i okolice okna przed ściekającą wodą oraz wiatrem. W ofercie posiadamy …

PARAPETY WEWNĘTRZNE

  Parapety wewnętrzne powinny nie tylko dobrze wyglądać ale i należycie służyć. Największym atutem parapetu …

PODŁOGI EGZOTYCZNE

  Podłogi egzotyczne charakteryzują się niepowtarzalnym pięknem i dużo większą, w porównaniu z innymi gatunkami …

PODBITKA DACHOWA

  Bardzo wytrzymała podbitka wykonana jest z okleinowanej blachy stalowej. Poznaj już teraz zalety podbitki firmy…