Nawroplast – nowości w naszej ofercie – 2017

Rok 2017 – rokiem zmian, rozwoju oraz inwestycji

Nowe trendy estetyczne oraz kolorystyczne pojawiające się na rynku budowlanym wymagają także od producentów parapetów konkretnych zmian, a szczególności wprowadzania do oferty nowości w zakresie kolorów, kształtów i materiałów z jakich wykonane są parapety. Niejednokrotnie wiąże się to z rozbudową linii produkcyjnej tak aby dostosować się do nowych rynkowych trendów. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o rozbudowie naszej linii produkcyjnej, której efektem jest oddanie do sprzedaży parapetów zewnętrznych w nowej linii SOFT – zarówno dla parapetów drewnopodobnych jak i kolorów RAL.

Nowa linia SOFT to rozwój zakończeń do parapetów. Pojawiły się bowiem nowe wzory aluminiowych zakończeń we wszystkich kolorach palety RAL – pasują one wyśmienicie do wszystkich parapetów zewnętrznych, przy czym są niezwykle elegancką alternatywą dla zakończeń PCV. Ponadto pojawiły się w tym roku parapety stalowe w kolorach miedź antyczna i antracyt (dotychczas dostępne tylko w ofercie parapetów aluminiowych typu płytka) oraz parapety wewnętrzne MDF w niezwykle bogatej i różnorodnej kolorystyce – jako alternatywa dla konglomeratów.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych nowościach kliknij w wybraną kategorię dostępną w Menu po lewej stronie.

Nowości - RAL9005 TEXTURE

PARAPET RAL 9005 TEXTURE – nowe parapety stalowe i aluminiowe

Przedstawiamy Państwu całkiem nowy wzór parapetu RAL9005 TEXTURE. Bazą do jego stworzenia był parapet stalowy w kolorze RAL 9005 (czarny). W związku z olbrzymim zainteresowaniem tym właśnie kolorem postanowiliśmy rozwinąć projekt o nowy kolor w kolekcji TEXTURE.

Parapet dostępny jest zarówno na bazie blachy stalowej ocynkowanej (grubość 0,75mm) jak i blachy aluminiowej (grubość 1,2mm). Powłoka ocynku od Z-220 do Z-270, co daje wielką wytrzymałość na warunki atmosferyczne i wilgoć i powoduje, że parapet jest trwalszy.

Kształt (budowa parapetu) dostępny jest w dwóch wersjach SOFT LINE lub CLASSIC

Oferta dostępna jest zarówno w naszym sklepie w Tokarni k.Kielc jak i w sprzedaży wysyłkowej.

Dostępne szerokości parapetów:
12cm; 15cm; 18cm; 20cm; 22,5cm; 25cm; 27,5cm; 30cm; 35cm; 40 cm

Długość parapetu: dowolna do 6 metrów bieżących

Nowości - RAL9005 TEXTURE

Nowości - RAL9005 TEXTURE

Nowości - RAL9005 TEXTURE

SOFT LINE – nowa linia parapetów stalowych

Wraz z nadejściem kwietnia 2015 roku nasza oferta wzbogaciła się o nową linię parapetów stalowych zewnętrznych SOFT, co oznacza, że znacznie zwiększa to asortyment naszej Firmy. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na parapety zaokrąglone, a nie jak do tej pory zaginane pod kątem 90 stopni. Po sukcesie parapetów aluminiowych typu płytka w wersji SOFT przyszedł czas na wprowadzenie do sprzedaży najbardziej popularnych parapetów w naszej firmie także w wersji zaokrąglonej i nieco subtelniejszej.
Oferta dostępna jest zarówno w naszym sklepie w Tokarni k.Kielc jak i w sprzedaży wysyłkowej.

Dostępne szerokości parapetów w linii SOFT:
12cm; 15cm; 18cm; 20cm; 22,5cm; 25cm; 27,5cm; 30cm; 35cm; 40 cm

Długość parapetu: dowolna do 6 metrów bieżących

Nowa linia: cena pozostaje bez zmian;

Z przyjemnością informujemy, że cena parapetów stalowych dostępnych w wersji kolorystycznej palety RAL jak i drewnopodobnych w nowej linii SOFT LINE pozostaje bez zmian w stosunku do linii CLASSIC dostępnej w naszej ofercie dotychczas.

Nowości - nowa linia parapetów - SOFT

Nowości - nowa linia parapetów - SOFT

MIEDŹ ANTYCZNA / ANTRACYT – nowość spośród parapetów stalowych

W momencie udostępnienia do sprzedaży parapetów aluminiowych w kolorach miedź antyczna oraz antracyt, wpływało do działu sprzedaży coraz więcej zapytań odnośnie parapetów stalowych oraz aluminiowych w wyżej wymienionych kolorach lecz w wersji SOFT bez przetłoczeń poprzecznych. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży zarówno tańszych, stalowych odpowiedników, znanych wcześniej aluminiowych parapetów oraz aluminiowej znanej już klientom wersji bez przetłoczeń.
Oferta dostępna jest zarówno w naszym biurze sprzedaży w Tokarni k.Kielc jak i w sprzedaży wysyłkowej.

Dostępne szerokości parapetów w linii SOFT:
12cm; 15cm; 18cm; 20cm; 22,5cm; 25cm; 27,5cm; 30cm; 32cm; 35cm; 40 cm

Długość parapetu: dowolna do 6 metrów bieżących

Co wyróżnia te parapety i jakie mają zalety?

Kolory antracyt oraz miedź antyczna to kolory bardzo charakterystyczne spośród naszej oferty i niewątpliwie wyróżniające się wśród innych. Nasze nowe parapety różnią się od swoich poprzedników przede wszystkim wyglądem, brak im bowiem przetłoczeń poprzecznych (imitacji płytki). Ich dużą zaletą jest wykonanie, są one bowiem malowane proszkowo (lakierowane), co wpływa przede wszystkim na względy estetyczne. Posiadają jedyną w swoim rodzaju strukturę młotkową, co bardzo dobrze komponuje się zarówno z nowoczesnym jak i tradycyjnym budownictwem.

NOWE ZAKOŃCZENIA w kolorach palety RAL

Kolejną nowością w sprzedaży są zakończenia parapetów o długościach 30cm i 40cm. Dotychczas występowały one jedynie w kolorach miedź antyczna i antracyt, lecz od kwietnia 2015 roku wprowadziliśmy do sprzedaży eleganckie aluminiowe zakończenia parapetów, dostępne we wszystkich kolorach palety RAL. Nowe zatyczki oprócz bogatej gamy kolorystycznej występują w dwóch wersjach: zarówno do parapetów typu CLASSIC jak i typy SOFT.

Dostępne długości:
30cm; 40 cm

Nowe zatyczki aluminiowe to przede wszystkim:

  • WIĘKSZA ŻYWOTNOŚĆ
  • ODPORNOŚĆ NA PROMIENIE UV
  • ELEGANCKI WYGLĄD
  • SZEROKA GAMA KOLORÓW

Nowości - nowe zatyczki aluminiowe w kolorach RAL

Powered by pi-ART Agencja

Copyrights © Nawroplast 2015 | All Rights Reserved