Nawroplast – bo my tworzymy parapety

Nasze motto:

Znajdź w sobie pasję, potem zacznij na niej zarabiać a już nigdy nie będziesz musiał pracować …

Czyż nie jest pięknym robić to, co się kocha? Wstawać codziennie rano i iść z radością do pracy? Na przekór światu, innym zazwyczaj niezadowolonym ludziom i problemom. Po prostu cieszyć się tym, co się robi … My właśnie tak pracujemy.

Dzięki takiemu podejściu możemy dla Państwa tworzyć nowe wzory oraz kolory parapetów zewnętrznych i wewnętrznych oraz podbitki dachowej – bowiem to Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

W 2014 roku nowością było stworzenie wzoru i wyprodukowanie podbitki dachowej w kolorze Winchester. Pomysł przyjął się nie tylko w naszym województwie, ale także w całej Polsce.

W roku 2015 podjęliśmy wyzwanie o rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Efektem było stworzenie całkiem nowej linii parapetów zewnętrznych – SOFT. Do tej pory w sprzedaży królowała linia CLASSIC, jednakże modernizacja linii produkcyjnej zwiększyła nasz asortyment ponad dwukrotnie! Dodatkowo w ofercie pojawiły się także nowe kolory: Złoty/Gold oraz Silver/Srebrny, które natychmiast zdobyły uznanie naszych klientów. Dodatkowo wzbogaciliśmy ofertę o nowe zakończenia parapetów (zarówno dla linii SOFT jak i CLASSIC) w dowolnym kolorze z palety RAL.

Nowości w Nawroplast 2015

Z dumą wspieramy SPORT

Na co dzień gramy razem w drużynie piłkarskiej Nawroplast. Nasza drużyna bierze regularnie czynny udział w wydarzeniach sportowych oraz turniejach charytatywnych. Imponuje nam bowiem nie tylko rywalizacja sportowa (która uczy dobrego i uczciwego zachowania w biznesie) lecz także fakt, iż na boisku odbywa się gra „zespołowa” – czyli dokładnie to czego od zawodników drużyny piłkarskiej możemy się nauczyć i przenieść na nasz grunt biznesowy.

Dzięki temu w naszej firmie obowiązują zasady „fair play” i każdy z pracowników wie dokładnie, jakie ma zadanie, co sprawia, że jesteśmy jedną drużyną!

W takiej atmosferze można pracować i tworzyć nowe wzory dla naszych klientów!

Powered by pi-ART Agencja

Copyrights © Nawroplast 2015 | All Rights Reserved